به طور کلی عکاسی تبلیغاتی و عکاسی تجاری به عکاسی از محصولات و یا سرویس های یک شرکت یا برند گفته می شود که هدف اصلی آن معرفی و به نمایش درآوردن محصولات یا سرویس های آن شرکت و برند است. اما عکاسی تبلیغاتی و عکاسی تجاری تفاوت های زیادی دارند که در اینجا به اختصار به آن ها می پردازیم:

linked_camera

عکس تبلیغاتی، از طریق رنگ، نور و قاب بندی، داستانی اغواگر را روایت می کند که هدف آن، برانگیخن حالات، هیجانات یا احساسات نسبت به یک محصول است؛ تا احساس نیاز به خرید را در مخاطب ایجاد کند. عکس های تبلیغاتی معمولاً بدون سایه و پیش زمینه و یا اینکه با پیش زمینه هایی شفاف و تک رنگ هستند؛ هدف همۀ فوت و فن های عکاسی تبلیغاتی، نمایش هدف موردنظر به جذاب ترین شکل ممکن و ایجاد ذهنیتی خوشایند در ذهن مخاطب و درنهایت، ترغیب به خرید است.

switch_camera

عکس های تجاری از ساختمان ها، مدل ها، کالا ها، محصولات و مناظر گرفته شده و به هدف تبلیغات در کتاب ها، گزارشات، تبلیغات و کاتالوگ ها استفاده می شوند. یک عکس تجاری در بخش های خرده فروشی و کلی فروشی و به منظور تبلیغات استفاده می شود. در عکاسی تجاری، کل عکس به محصول مورد نظر اختصاص دارد، چرا که قصد دارد ماهیت محصول مورد نظر را به بهترین شکل ممکن به نمایش بگذارد

photo_album

و در آخر یکی از تفاوت های اصلی عکس تجاری با عکس تبلیغاتی در هدفشان است. هدف  عکس ِ تجاری، ثبت ِ ماهیت ِ محصولات به بهترین شکل است؛ در مقابل، هدف عکاسی تبلیغاتی، ترغیب ِ بیننده به خرید محصول است

از آن جایی که هدف اصلی عکاسی تبلیغاتی، نمایش کالای مورد نظر، به بهترین و جذاب ترین شکل، آفریدن تصویری چشمگیر و در نهایت ترغیب مشتری به خرید محصول و یا  جذب درخواست خدمات و همچنین هدف عکاسی تجاری ثبت ِ ماهیت محصولات به بهترین  شکل است، نباید عکاسی تبلیغاتی و عکاسی تجاری را دست کم گرفت.

collections

گفتنی است که عکس های تبلیغاتی و تجاری در زندگی روزمره نیز همراه ما هستند؛ در کاتالوگ ها، بروشورها، لیست قیمت ها و بیلبوردهای تبلیغاتی و غیره، بنابراین می توانند تاثیر زیادی در پیشرفت و نیز معرفی کالا و خدمات ما داشته باشند.

center_focus_weak

ایده، ترکیب بندی، فضای رنگ و عمق میدان در عکاسی تبلیغاتی و نیز استفاده ی صحیح از نور، پیش زمینه ی خنثی و کادربندی مناسب در عکاسی تجاری نقش بسیار پررنگی دارند مهم ترین خصوصیت عکس تبلیغاتی و عکس تجاری جذب مخاطب است.

عکس های تبلیغاتی باید در چارچوب خواستۀ مشتری باشند؛ از این رو، تیم ما سعی بر این دارد تا ایده های شما عزیزان را نیز در کار بگنجاند و خواسته های شما را به بهترین نحو ممکن برآورده کند.
نگاه فلاوب به عکاسی، نگاهی ظریف، دقیق و کاملا به روز است و هدف ما خلق عکس ها جذاب و خلاقانه ای است که محصول شما را از آنچه هست، جذاب تر و زیبا تر نشان دهیم
عکس های تبلیغاتی باید در چارچوب خواستۀ مشتری باشند؛ از این رو، تیم ما سعی بر این دارد تا خواسته های شما را به بهترین نحو ممکن برآورده کند.
و اما نحوه ی ارائه ی خدمات عکاسی در تیم فلاوب:

search

بررسی کامل و دقیق نیاز های شما

playlist_add_check

دریافت اطلاعات مورد نیاز پروژه از سوی شما

attach_money

پرداخت هزینه به صورت آنلاین

verified

اقدام به ایده پردازی، عکاسی و ادیت و سپس طی زمان بندی مقرر شده (با توجه به پکیج ها) تحویل نهایی پروژه ی شما

پکیج های عکاسی

location_on

عکاسی در محل مورد نظر شما

بدون محدودیت زمان عکاسی تبلیغاتی یا تجاری
 • عکاسی ساختمان، معماری و دکوراسیون
 • عکاسى فضاهاى ادارى و تجارى
 • عکاسی طلا و جواهرات
 • *عکاسی مد و پوشاک*
 • به ازای هر شات 160,000 تومان
 • تعداد 10 شات به بالا به ازای هر شات 130,000 تومان
سفارش
center_focus_strong

عکاسی در آتلیه فلاوب

بدون محدودیت زمان عکاسی تبلیغاتی یا تجاری
 • عکاسی لوازم آرایشی و بهداشتی
 • عکاسی ظروف آشپزخانه و دکوری
 • عکاسی محصولات یک شرکت یا برند
 • عکاسی مواد غذایی و نوشیدنی
 • به ازای هر شات 70,000 تومان
 • تعداد 10 شات به بالا به ازای هر شات 60,000 تومان
سفارش

سوالات متداول

عکاسی در "محل مورد نظر شما" به چه صورت است؟ 1
.تیم عکاسی ما در محل مورد نظر و انتخابی شما حضور به عمل آورده و اقدام به عکاسی می کنند
عکاسی در "آتلیه فلاوب" به چه صورت است؟ 2
مشتری محصولات خود را برای ما ارسال کرده و تیم عکاسی در آتلیه ی عکاسی فلاوب اقدام به عکاسی خواهند کرد و پس از عکاسی محصولات به مشتری بازگردانده می شود
منظور از "بدون محدودیت زمان" چیست؟ 3
.این بدین معناست که زمانی که برای عکاسی مدنظر شما صرف می شود بدون محدودیت ساعت است
*عکاسی مد و پوشاک* 4
.عکاسی مد و پوشاک با توجه به خواسته ی مشتری می تواند به صورت عکاسی در آتلیه ی فلاوب نیز انجام پذیرد

متشکریم

اطلاعات شما با موفقیت ثبت شد.

پشتیبانی تیم فلاوب پس از بررسی اطلاعات با شما تماس خواهند گرفت

پیام ارسال نشد

به نظر میرسد مشکلی در ارسال پیام رخ داده است ، لطفا دوباره تلاش نمایید و در صورتی که مجدد این پیام را دریافت کرید با پشتیبانی تماس تلفنی برقرار نمایید

Loading...

شما عزیزان می توانید به وسیله فرم رو به رو با تیم فنی فلاوب در ارتباط باشید و از مشاوره متخصصین در زمینه های مختلف بهره مند شوید و یا با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.
شماره تماس : 09036306085 - 66141696 (021)